Thuis.
Vereniging.
Activiteiten.
Fotoalbum.
Evenementen.
Sportersraad.
Contact.
Links.
Zoeken.

Klik hier om op

de site te

zoeken.

Sportersraad
De sportersraad bestaat uit:

Ÿ
Ruud Souverijn, Ambassadeur; rusouv@gmail.com  
Ÿ
Marjo Beekhuizen, Algemeen Bestuur, Jubileumcommissie, Zwemcommissie; m.beekhuizen@enschede.nl
Ÿ
Ralf Platvoet, Algemeen Bestuur, Jubileumcommissie, Fitness; ralfplatvoet@hotmail.com
Ÿ
Rene Westendorp, Fitness, Zwemmen
Ÿ
Annette Mordang, vrijwilliger Bowling; annettemordang@zonnet.nl
Ÿ
Tiny van Helden, vrijwilliger Fitness; fam.helden@home.nl
Ÿ
Adrie Snijder, Fitness, Zwemmen; acsnijder1962@kpnmail.nl
Ÿ
Agneska Toeters, Fitness; agneskatoeters@hotmail.com
Ÿ
Elke Messelink, Fitness; e.messelink@live.nl
Ÿ
Hennie Floors, Bowling
Ÿ
Ingrid Broen, Fitness, Zwemmen
Ÿ
Pascal Albers, Bowling
Ÿ
Robert Gleis, Fitness; robert.gleis@home.nl, elly.gleis@home.nl


De sportersraad komt 3 tot 4 x per jaar bij elkaar om mee te praten over het beleid en activiteiten van De Springplank.
De Sportersraad